TOP

10 NAJLEPSZYCH FILMÓW EROTYCZNYCH WSZECHCZASÓW

Kolejny subiektywny ranking – tym razem filmów erotycznych. Jeżeli jeszcze któregoś nie widzieliście to polecam sprawdzić albo odświeżyć sobie pamięć wracając do ulubionych scen. Ciągle nie jest to jednak kategoria XXX, ale firmy erotyczne (takie wiecie, z fabułą). 

9 songs (2004) 

Najodważniejszy film w brytyjskiej kinematografii. Historia rocznego związku Lisy i Matta, którzy poznali się na koncercie. 

Oczy szeroko zamknięte (1999) 

Tom Cruise i Nicole Kidman w klasyku Stanleya Kubricka. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to koniecznie powinien to nadrobić. Historia o powiada o małżeńskich zdradach, ale wielu doszukuje się tam drugiego dna nawiązującego do polityki lub samego diabła. 

9 i 1/2 tygodnia (1986) 

Niezapomniany Mickey Rourke i Kim Basinger, w perwersyjnym romansie. Niestety, dla wielbicieli Kim, miała ona dublerkę do rozbieranych scen. 

Dziennik nifomanki (2008) 

Hiszpańska produkcja o kobiecie, która z własnej woli zatrudnia się w domu publicznym, ponieważ jest uzależniona od seksu. Czy mimo to odnajdzie wśród klientów prawdziwą miłość? 

Intymność (2001) 

Film wielokrotnie nagradzany, o trudnej i ambitnej fabule. Sceny erotyczne nie są w nim wcale najważniejsze. Polecam zwłaszcza dla ambitnych widzów zainteresowanych kinem psychologicznym. 

Seks to nie wszystko (2005) 

Oboje są wyzwoleni i szukają zaspokojenia swoich erotycznych fantazji. W tym wypadku to jednak on pragnie w życiu czegoś więcej. Czy uda mu się przekonać ją, że seks to nie wszystko? 

Love (2015) 

Najnowsza pozycja w zestawieniu. Chociaż scenariusz filmu miał podobno tylko siedem stron to powstał całkiem niezły film, będący retrospektywą bardzo namiętnego związku.  

X (2011) 

Kolejny film gdzie seks nie odgrywa głównej roli. Młoda dziewczyna, chcąca zostać ekskluzywną prostytutką, udaje się na ostatnie zlecenie z odchodzą z fachu, starsza koleżanką. Tak zaczynają się ich kłopoty i walka o przetrwanie. 

Dziwka (2004) 

Studenta antropologii wynajmuje mieszkanie razem z prostytutką. Żeby zarobić na swoje utrzymanie próbuje nowego zawodu. Opowieść przeplatana jest wywiadami ukazującymi prawdziwy sex biznes.  

Och, Karol (1985) 

Polski akcent w zestawieniu. Opowieść o mężczyźnie, któremu wydawało się, że może mieć więcej niż jedną kobietę naraz. W humorystyczny sposób pokazane zostało tutaj, że niestety panowie, tak się nie da i zawsze wynikają z tego konsekwencje.  

0 Komentarze
Tagi: ,
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*