PSYCHOLOGIA

SWINGERSI

Swingersi to osoby będące w związku, ale uprawiające seks z innymi ludźmi, za przyzwoleniem i często w obecności własnej żony lub męża. W ostatnich latach stało się to jednym z popularniejszych trendów w życiu seksualnym, co nie oznacza, że faktycznie swingowanie uprawia wiele osób. Jednak istnieje też spora liczba zainteresowanych, dla których bycie swingersem jest kolejnym z erotycznych marzeń.  

Niesie ono jednak za sobą ryzyko uzależnienie się od mocnych doznań, a seks z własnym partnerem może zacząć wydawać się zbyt codzienny. Czasem jednak stanowi tylko jednorazowy eksperyment, który potrafi niezwykle ożywić związek.  

Jak swingować? 

Najpopularniejszym sposobem swingowania jest umówienie się dwóch par na wspólny stosunek seksualny, podczas którego wymieniamy się partnerami. W takim celu powstało już wiele portali internetowych, gdzie można zawrzeć znajomość z innymi zainteresowanymi parami, a całość jest anonimowa, aż do momentu kiedy zdecydujemy się na spotkanie w realnym świecie.  

W związku z coraz większym zainteresowaniem tematem swingersów powstały też specjalne kluby dla swingersów, gdzie również możemy uprawiać seks wymieniając się partnerami lub przyglądać się jak robią to inni. Odpada tutaj cały proces wstępny związany ze znalezieniem drugiej pary, ale nie ma powodów do obaw, ponieważ aby wejść do takiego klubu konieczne jest zaproszenie i wcześniejsza rekomendacja innych bywalców. Dzięki temu mamy pewność, że nie spotkamy tam przypadkowych osób o wątpliwej reputacji czy przenoszących choroby płciowe. Oczywiście nadal jednak nikt nie zagwarantuje nam, że nie spotkamy tam własnego szefa.  

Shall we swing together? 

Swingowanie bywa często nazywane „kontrolowaną” zdradą, dlatego też należy dobrze zastanowić się jakie będzie miało konsekwencje dla naszego związku i absolutnie nie ulegać presji drugiej strony. Jeżeli do naszej sypialni wkradła się odrobina rutyny istnieje wiele sposobów na ożywienie i nie musi to być koniecznie swingowanie, jeżeli nie odpowiada wszystkim zainteresowanym osobom. Jeżeli jednak obydwoje macie ochotę spróbować to pamiętajcie, żeby dobrze wybrać drugą parę. 

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*