PSYCHOLOGIA

SUGAR DATING – SPOSÓB NA TRWAŁY ZWIĄZEK

Sugar Dating to kolejny rodzaj randkowania w internecie. Tym razem mamy jednak do czynienia z jego najlżejszą i najbardziej pozytywną formą. Sugar po angielsku oznacza cukier, a sugar dating to nic innego jak naprawdę słodkie relacje, oparte na wzajemnej akceptacji, sympatii i chęci stworzenia prawdziwego związku. Tutaj nie ma miejsca na przygody na jedną noc i relacje bez zobowiązań.  

Czym jest Sugar Dating? 

Idea skierowana jest do osób, które szukają drugiej połówki, najlepiej na całe życie i chcą poznawać się na spokojnie. Rozmowy na łączach trwają tu dość długo i przypominają poznawanie się na prawdziwych pierwszych randkach. Spotkanie w realnym świecie następuje dopiero po dość długim czasie. Obie strony nie dążą do relacji seksualnej, ale oczywiście może stać się ona częścią związku na późniejszym etapie.  Nie pojawiają się tam jednak oferty sponsoringu czy innych jednorazowych przygód. 

Gdzie szukać swojej Sugar Baby? 

Dla zainteresowanych powstały już odpowiednie serwisy randkowe, gdzie mężczyzna nazywany jest Sugar Daddy, a kobieta Sugar Baby, co obiektywnie patrząc nie jest najszczęśliwszym nazewnictwem, sprowadza bowiem całą relację do trochę niepoważnego zauroczenia. Jednak nazwy te mają też swoje drugie dno i przywodzą na myśl skojarzenia ze Stanami Zjednoczonymi lat 60 i 70, gdzie związki były słodkie i tradycyjne, a role kobiety i mężczyzny dokładnie zdefiniowane. Jeżeli szukasz podobnego modelu związku, gdzie mężczyzna to głowa rodziny, jej opiekun i żywiciel, a kobieta to miła i uczynna istota, która w razie potrzeby potrafi zarządzać nawet głowa rodziny, to serwisy Sugar Dating są dla Ciebie.  

Szukając dobrego i wieloletniego partnera możemy zdać się na los albo trochę pomóc szczęściu i zacząć szukać kogoś na własną rękę. Czy portale sugar dating są odpowiednim miejscem czy jednak wolał(a)byś skorzystać z innych sprawdzonych portali randkowych albo sprawdzić czy można znaleźć miłość na Tinderze? 

8 Komentarze

8 Komentarze

 1. Ania
  2 kwietnia 2018 at 12:25 pm

  Cudowny post <33 Wesołych Świąt kochana <33

 2. Aneczkablog
  3 kwietnia 2018 at 7:19 am

  Ja już mam swojego stałego partnera ale o określeniu ” Sugar Dating” słyszę pierwszy raz.

 3. Karolajna
  9 kwietnia 2018 at 4:17 pm

  Ciekawy post. Też jeszcze nie spotkałam się z takim określeniem. 😉

 4. Pani Śniadaniowa
  15 kwietnia 2018 at 2:53 am

  Ja na szczęście nie muszę szukać… i niech już tak zostanie 😉

 5. coosure
  25 kwietnia 2018 at 5:43 pm

  Szukać nie muszę i nie zamierzam 😀 ale z określeniem spotykam się po raz 1 🙂

 6. Modowa pasjonatka
  21 września 2018 at 11:54 am

  Sugar Daddy to jest taki sponsor, a sugar baby to taka galerianka bardziej 🙂

  Trzeba znać angielski 🙂

 7. Jagoda
  5 października 2018 at 1:20 pm

  Te określenie jest teraz niezwykle modne. Ostatnio głośno o tym w mediach społecznościowych 😉

 8. Smerfetka
  5 marca 2019 at 1:52 pm

  Ciewawy artykul. Ostatnio odkrylam swietna strone mysugardaddy.eu .Profesjonalne podejscie, polecam serdecznie.

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*