PSYCHOLOGIA, TOP

MARZENIA EROTYCZNE MĘŻCZYZN

Podobno każdy człowiek ma jakieś erotyczne fantazje, nawet jeżeli na co dzień się nad nimi nie zastanawiamy i nie zaprzątają nam one głowy. Czasem wystarczy poczytać trochę o marzeniach innych ludzi czy poprzeglądać kilka stron, aby zdać sobie sprawę z własnych pragnień. Może warto wprowadzić je w życie? Jak powiedziała Rachel do Rossa w jednym z odcinków Przyjaciół: Jeżeli opowiesz mi o swojej fantazji to jest szansa, że ja spełnię. A jeżeli mi jej nie opowiesz to nie będzie takiej szansy.

Mundurek 

I inne przebieranki. Kobieta może być francuską pokojówką, twardą policjantką, przemiłą stewardessą lub wymagającą nauczycielką, a może księżniczką Leią ze Star Wars? Ważne, żeby rolę odgrywała z pasją i zaangażowaniem.  

Masturbacja 

Nie, nie chodzi tu o mężczyznę. To marzenie spełnia się regularnie. Tym razem chodzi o przypatrywanie się jak robi to jego kobieta. Są w tym elementy przełamywania barier, a jednocześnie jakiś pierwiastek podglądactwa. 

Seks z kilkoma kobietami  

Klasyczny trójkącik, a może czworokącik albo iluśkącik. Chodzi o to, że jednocześnie jednego mężczyznę pożąda więcej niż jedna kobieta, a do tego on może pokazać, że sprosta im wszystkim. 

Seks z gwiazdą porno 

Chyba nie trzeba nic tłumaczyć. Z jednej strony zna już jej ciało i wszystko już widział, ale chce dowiedzieć się jakby to było naprawdę. I ta zazdrość wśród kolegów! 

Seks analny  

O ile uprawianie seksu oralnego powoli staje się normą, o tyle seks analny to nadal często fantazja erotyczna. Badania pokazują, że taki rodzaj seksu uprawia w Polsce ok. 9% par.  

Seks w miejscu publicznym  

Taki drobny ekshibicjonizm z dreszczykiem emocji. Mimo wszystko facet wcale nie chce żeby ktokolwiek was przyłapał i zobaczył jego kobietę nago. 

Ostry seks i wiązanie 

Władza i dominacja kręci niejednego. Trochę brutalności może nieźle podwyższyć temperaturę w sypialni. 

Lekcja seksu  

Odwrotność poprzedniej fantazji. Tutaj to mężczyzna jest podporządkowany i może nieźle dostać linijką po łapkach za niewykonywanie poleceń w sposób zadowalający. 

Seks z nieznajomą kobietą 

Dreszczyk emocji i fakt, że już więcej się nie zobaczycie. Chyba każdy marzy o przygodzie na jedną noc chociaż raz w życiu.  

Seks z przyjaciółką żony 

Albo żoną przyjaciela. Bo zawsze zastanawiałeś się jaka ona jest w łóżku. Słowo zdrada nabiera nowego znaczenia, nawet jeżeli to tylko fantazja, której nie masz zamiaru nigdy zrealizować. 

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*