PSYCHOLOGIA

DLACZEGO WSTYDZIMY SIĘ WIZYTY W SEXSHOPIE?

Czy wiesz gdzie w Twoim mieście jest najbliższy sexshop? Czy kiedy widzisz reklamę takiego miejsca na ulicy zastanawiasz się jak jest w środku i myślisz o tym czy chcesz sprawdzić co ciekawego można tam znaleźć? A dlaczego nie sprawdzić tego osobiście? 

Po drugiej stronie lady 

Jednym z największych problemów  przy wizycie w sexshopie jest oczywiście sprzedawca. A dokładnie to co sobie o nas pomyśli oraz to co pomyśli o rumieńcu występującym na naszej twarzy. Dla niektórych osób może to być zaskakujące, ale w znakomitej większości wypadków sprzedawca lub sprzedawczyni w sexshopie nic sobie o nas nie pomyśli. Co najwyżej całe jej zainteresowanie naszą osobą będzie nakierowane na to jak najlepiej nam doradzić i jak najsprawniej nas obsłużyć. Niezależnie od tego czy obsługuje nas przystojny mężczyzna, młoda i seksowna dziewczyna czy kobieta, w wieku zbliżonym do naszej własnej matki, dobrego sprzedawcę zawsze powinna cechować chęć wysłuchania, udzielenia niezbędnych informacji oraz duża doza delikatności. 

Co ludzie powiedzą 

Jeżeli już jesteśmy przy temacie „co ktoś sobie pomyśli” to drugi problem może pojawić się kiedy spotykamy kogoś znajomego w trakcie wchodzenia lub wychodzenia ze sklepu albo w samym sexshopie. Tutaj już trochę trudniej założyć, że dana osoba nie będzie zainteresowana celem naszej wizyty, ale dużo zależy od naszego nastawienia. Na ewentualne pytania zadane przez wścibską sąsiadkę radzę odpowiadać bez zbędnego skrępowania i z pewną dozą nonszalancji oraz tajemniczości.  

Co do samego sklepu to coraz trudniej znaleźć dziwne, ciemne lokale, gdzie w tle, za zasłonką lecą pornograficzne filmy. Sexhop to częściej miejsce na odpowiednim poziomie, gdzie klient może liczyć na szeroki wybór gadżetów erotycznych, bielizny, a nawet fachową literaturę. 

Niezawodny Internet 

Żadne argumenty nie mogą Cię przekonać do wizyty w sexshopie? Wypróbuj zakupy w sklepie internetowym. Gwarantowana satysfakcja, dyskrecja, a nad wyborem konkretnego gadżetu możesz zastanawiać się nieograniczoną ilość czasu – pod warunkiem, że wystarczy Ci go potem jeszcze na wypróbowanie zakupu! 

1 Komentarze
Tagi:

1 Komentarze

  1. Immoral
    18 marca 2018 at 5:38 pm

    Polecamy sexshop internetowy 🙂

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*