PSYCHOLOGIA, TOP

CO KOBIETY NAJCHĘTNIEJ KUPUJĄ W SEXSHOPIE

Według prowadzonych badań systematycznie rośnie udział kobiet wśród klientów robiących zakupy w sexshopach i wynosi on już ponad 45%. Po co najczęściej kobiety wybierają się do sexshopu lub klikają ikonkę ‘kupuję’? Po orgazm. A produktów pomagających w jego osiągnięciu lub poprawieniu w sklepach nie brakuje. 

Orgazm to podstawa

Na pierwszy ogień idą lubrykanty, jako produkt najpopularniejszy, który sam w sobie orgazmu nie zapewni, ale poprawi komfort stosunku lub masturbacji.  

Od kilku sezonów niepodzielnie królują również kulki gejszy. Jest to ewenement, który do sklepów erotycznych przyciągnął kobiety w różnym wieku, już nie tylko te szukające mocniejszych doznań, ale też chcące zadbać o swoje zdrowie, wracające do formy po porodzie czy przechodzące menopauzę.  

Najlepszy przyjaciel kobiety

Kolejne miejsce to wibratory i dilda, czyli klasyka. Dzisiaj w zakresie tych produktów nie ogranicza nas już nic poza własną  fantazją – możemy wybierać w dildach wzorowanych na prawdziwych penisach gwiazd porno i stymulatorach łechtaczki imitujących seks oralny.  

Bielizna, która poprawia nastrój

Na końcu warto wspomnieć o bieliźnie erotycznej. Kupowana przez kobiety, żeby mężczyzna mógł nacieszyć oko, ale też, żeby kobieta czuła się seksowniej. Przezroczyste koszulki, gorsety, pończochy, bodystocking, przebrania oraz klasyczna koronkowa bielizna. Często są to komplety bardzo odważne i niewiele pozostawiające wyobraźni, ale wszystkie drogi prowadzą do celu, a podniecony facet na pewno nie jest tutaj przeszkodą.  

Wspaniały wybór bielizny intymnej znajdziesz na stronie IMMORAL.PL

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*