NEWS, OKAZJE

ZASKOCZ PARTNERA W SYLWESTRA

Wiadomo, że wieczór sylwestrowy 99% ludzi spędza gdzieś, z kimś, w większym gronie, na wychodnym, na balu, na domówce, z rodziną, znajomymi, nieznajomymi. Wracamy późno w nocy albo wcześnie rano i nie jest to raczej wieczór, na który planujemy seks. Bo przecież jest tyle innych rzeczy do zrobienia. 

Pomysł dla niej

Jak więc zaskoczyć partnera? Dla kobiet sprawa jest prosta. Spróbuj nie założyć bielizny, najlepiej pod sukienkę, najlepiej pod krótką, a jeżeli zakładasz coś na nogi (w końcu to środek zimy) to niech to będą pończochy. Efekt murowany. Może się okazać, że w sylwestra wcale nie ma takich ważnych rzeczy do zrobienia czy imprez do zaliczenia… 

Pomysł dla niego

Mężczyźni mają w tej kwestii trochę trudniej. Ale może zaskoczysz ją mówiąc coś sprośnego o północy zamiast standardowego „Szczęśliwego Nowego Roku”? A kiedy połączyć to z jej brakiem bielizny to… Może okazać się, że jak weźmiecie taksówkę zaraz po północy to powrót do domu nie zajmie wam długo. 

Czy to będzie wyjątkowy wieczór sylwestrowy czy u Was wygląda tak co roku? Żeby nie prowokować ja napiszę standardowo: Szczęśliwego Nowego Roku! 

4 Komentarze

4 Komentarze

 1. Alicia
  30 grudnia 2017 at 5:25 pm

  szczęśliwego nowego roku wszystkim! 🙂

 2. Daro
  31 grudnia 2017 at 9:56 am

  Nie pogniewałbym się gdyby moja żona nie założyła bielizny na imprezę sylwestrową…

 3. Entry2018
  31 grudnia 2017 at 5:03 pm

  W Nowym Roku życzę wszystkim dużo spełnienia 😉

 4. loose diamonds
  11 marca 2019 at 3:59 am

  Really enjoyed this article post. Want more.

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*