NEWS

NAJDROŻSZY WIBRATOR NA ŚWIECIE

Najdroższy wibrator świata jest nie tylko najdroższy. On jest najbardziej królewski, najbardziej elegancki, najbardziej dystyngowany. Dokładnie tak jak jego nazwa „Pearl Royal”. Do jego stworzenia użyto platyny oraz ponad 2000 szlachetnych kamieni – szafirów, diamentów (białych oraz różowych) i pereł. Całość jest oczywiście ręcznie robiona, więc jeżeli skusicie się na ten handmade’owy, błyszczący produkt to musicie poczekać na swoje zamówienie około 12 tygodni. 

Ciekawostką jest fakt, że jedna z pereł służy do sterowania wibratorem i można ją nosić na łańcuszku jako zawieszkę.  

Niestety nie wiadomo mi nic na temat wrażeń z użytkowania, ale czy perły i diamenty mogłyby kogokolwiek skrzywdzić? 

Na koniec cena: 1.000.000 $, słownie: jeden milion dolarów. 

Projektantem powyższego wibratora jest Colin Burn, który ma na swoim koncie kilka podobnych, tańszych projektów, m.in. wibrator wykonany z białego złota i ozdobiony naturalnymi australijskimi perłami. 

Jeżeli nie stać was na wydatek rzędu miliona dolarów to może skusicie się na drugie w kolejności cacko? 

Producentem jest popularna firma Lelo, ale wibrator Victor Phantasm to bardzo ekskluzywny produkt, pokryty białym złotem i wysadzany diamentami. Cena w zależności od rozmiaru waha się od 40 do 60 tysięcy dolarów. Na szczęście w komplecie z wibratorem (a w zasadzie jego częścią) jest pierścionek z białego złota wysadzany 177 diamentami. Można zwyczajnie nosić go na palcu, jeżeli oczywiście ktoś jest przyzwyczajony do noszenia tylu diamentów, ale z pewnością zmienia to trochę spojrzenie na jego cenę. Pomimo to nie polecam oświadczania się przy jego pomocy. 

4 Komentarze
Tagi: ,

4 Komentarze

 1. Aisha
  22 grudnia 2017 at 5:16 pm

  Rozumiem, że skoro wiadomo ile się czeka to ktoś już taki zamówił?

 2. Michał
  22 grudnia 2017 at 9:18 pm

  W końcu arabscy szejkowie będą mieli na co wydawać kasę – milion dolarów x 40 żon w haremie i już trochę z konta ubyło… 😉

 3. LittleJoe
  24 grudnia 2017 at 11:05 am

  Oświadczenie się wibratorem chyb jednak jest trochę dwuznaczne hehe

 4. Michał
  18 marca 2018 at 5:19 pm

  Oświadczenie się wibratorem chyb jednak jest trochę dwuznaczne hehe

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*