GADŻETY

PRZEWODNIK PO RODZAJACH WIBRATORÓW

Wibrator, czyli najlepszy przyjaciel kobiety. Zaraz po diamentach i przyjacielu-geju. Nie tylko kobiety niezaspokojonej, nimfomanki czy starej panny, ale w zasadzie każdej kobiety. Jeżeli jeszcze żadnego nie posiadasz to poniżej możesz zapoznać się z kilkoma podstawowymi kategoriami, tak, żeby w razie czego wiedzieć mniej więcej czego szukać w sklepie. A że szukać warto to wiadomo, bez dwóch zdań. 

Realizm zawsze w cenie 

Spora kategoria to wibratory o realistycznych cechach – mają rozmiary prawdziwego penisa (no, może troszkę większe), podobny kształt, a czasami nawet stanowią dokładną imitację – są odwzorowane 1:1, włącznie z delikatną powierzchnią czy widocznymi żyłami. Zbytni realizm może być trochę dziwaczny, ale wibrator przypominający prawdziwy penis dostarcza naturalnych wrażeń, zwykle jest łatwy w obsłudze i sprawia, że od razu wiadomo co z nim robić i nie pomylimy go ze świecącą ozdobą na choinkę. Dobry wybór nie tylko dla tradycjonalistek. 

Słodkie króliczki 

Zdecydowanie moja ulubiona kategoria, bo kto nie lubi ślicznych króliczków w pastelowych kolorach? Ale poza tym, że są ładne, choć nie przypominają królika, ich głównym zadaniem jest dostarczenie kobiecie przyjemności i bardzo dobrze sobie z tym radzą. Dzięki swojemu kształtowi pobudzają strefy erogenne i jednocześnie stymulują łechtaczkę. Od wielu sezonów są to najchętniej wybierane modele wibratorów. 

Wejdź na IMMORAL.PL i przekonaj się jakie są urocze.

Wibrujące jajko 

Z wyglądu równie słodkie jak króliczki. Jajko może być w różnych rozmiarach. Służy do stymulowania łechtaczki albo pochwy. Oczywiście jak w każdej kategorii wibratorów mamy tu wybór modeli o przeróżnych trybach pracy i zróżnicowanej sile wibracji. Gadżet ten często posiada sterowanie bezprzewodowe i niektóre kobiety decydują się na używanie go nawet w miejscach publicznych, podobnie jak kulek gejszy.  

Tutaj znajdziesz najlepsze modele wibrujących jajeczek.

Estetyczne doznania 

Kolejne gadżety, które nie do końca przypominają klasyczne wibratory, ale doskonale spełniają swoją funkcję. Kształty często są futurystyczne, a kolory mogą być bardzo stonowane i eleganckie lub wesołe i dziewczęce. Każda kobieta znajdzie model, który będzie cieszył nie tylko jej miejsca intymne, ale również oczy. Dzięki różnorodnym kształtom znajdziemy tu modele mogące stymulować łechtaczkę, zorientowane na stymulację punktu G, a nawet takie, które umożliwiają jednoczesne pobudzanie łechtaczki, punktu G i stymulację analną.  

Kto by się spodziewał 

Wibrator nie zawsze musi mieć oczywisty kształt penisa czy nawet inny kształt, ale jednoznacznie kojarzący się z erotyczną zabawką. Istnieją urządzenia, które spokojnie może znaleźć ktoś w twojej nocnej szafce czy ochroniarz przeszukujący torebkę, a nadal nie domyśli się do czego służy. W końcu kobiety zawsze noszą ze sobą tyle niepotrzebnych przedmiotów. Do wyboru jest na przykład urządzenie w kształcie pomadki, które pomimo niewielkich kształtów zapewnia sporą dawkę przyjemności albo wibrator składający się z trzech połączonych ze sobą kulek (i wcale nie przypominają one kulek gejszy) zapewniający fantastyczne doznania, a dodatkowo można używać go do masażu również innych części ciała. 

Wibrator dla par 

Dość specyficzna kategoria. O ile każdego wibratora możemy spokojnie używać w towarzystwie drugiej osoby, o tyle w tym przypadku druga osoba jest nam niezbędna, żeby wibrator wykorzystał maksimum swoich możliwości. Praca wibratora stymuluje kobietę, ale jednocześnie sprawia też przyjemność mężczyźnie, urządzenie jest niewielkie i nie przeszkadza mężczyźnie podczas penetracji. Być może jest to gadżet dla trochę odważniejszych par, ale podobno jest warty wypróbowania. 

Dodatkowe funkcje 

Wybierając wibrator warto zapoznać się z jego dodatkowymi funkcjami. Nawet te realistyczne mogą niejednokrotnie zaskoczyć. Najczęstsza dodatkowa opcja to wodoodporność, czyli możliwość korzystania z urządzenia pod prysznicem (w wannie raczej nie) i ogólnie w wilgotnym otoczeniu. Druga ważna cecha to ilość trybów pracy – może być jeden, kilka, a nawet kilkanaście. Warto też sprawdzić jak długo wibrator może pracować, szczególnie jeżeli zamierzamy bawić się różnymi trybami. Po trzecie – wibrator może posiadać specjalną przyssawkę, dzięki której przyczepimy go do ściany lub podłogi, przecież nikt nie powiedział, że wibratora trzeba używać tylko w jednej pozycji, a do tego można mieć dzięki temu wolne obie ręce i znaleźć im różne inne zajęcia. 

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*