GADŻETY

PARĘ KROPLI ROMANTYZMU – OLEJKI DO MASAŻU

Nic tak nie rozpala zmysłów jak dotyk drugiej osoby. Choć nie każdy masaż musi kończyć się stosunkiem to może on stanowić wspaniałą grę wstępną. Może to też być świetny pomysł na romantyczny wieczór z ukochaną osobą lub nietypowy prezent, który pozwoli na nowo odkryć uroki bliskości.  

Każdy masaż zyska niecodzienną oprawę dzięki użyciu odpowiedniego olejku do masażu. Do wyboru mamy wiele zapachów- od słodkich waniliowych po ciężkie orientalne nuty. Większość z oferowanych olejków jest jadalna, w razie gdyby masaż nie był prowadzony tylko za pomocą dłoni, zwykle mają one też właściwości rozgrzewające lub chłodzące. Niektóre z olejków do masażu zawierają wyciągi z afrodyzjaków.  

Dla podkręcenia atmosfery olejek możemy dodatkowo uzupełnić o pasującą do niego świeczkę zapachową, a bardziej zaawansowani w temacie mogą zaopatrzyć się również w przyrządy do masażu, w tym modne ostatnio ceramiczne kamienie, przywodzące na myśl profesjonalne SPA. 

Do najpopularniejszych zapachów należą: 

– waniliowy  

– karmelowo-czekoladowe 

– truskawkowe i owocowe 

– orientalne i piżmowe 

– eukaliptusowe i miętowe. 

Wybierając olejek do masażu warto sprawdzić jego skład, tak aby zawierał naturalne składniki, co pozwala delektować się zapachem i dotykiem bez żadnych obaw. 

2 Komentarze
Tagi: ,

2 Komentarze

  1. Kuba
    1 marca 2018 at 5:54 pm

    Przy masowaniu miętą czuł bym się jak u lekarza

  2. Immoral
    18 marca 2018 at 5:52 pm

    Fajną sprawą są też świeczki do masażu, masujemy specjalnym olejkiem, który się z nich wytopił 🙂

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*