GADŻETY

NAJCIEKAWSZE SMAKI PREZERWATYW

Zwykle pierwszym pytaniem jakie pada przy prezerwatywach smakowych to „ale po co?” No cóż, najczęściej jednak do seksu oralnego, a nie po to żeby ładnie pachniało. Chociaż trzeba przyznać, że niektóre prezerwatywy mają to do siebie, że bardziej pachną niż smakują. Mimo to jest to fajne urozmaicenie w sypialni, może ułatwić pierwszy kontakt kobiety z seksem oralnym, a dodatkowo zawsze chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. 

Podstawowy i najczęściej spotykany smak to oczywiście truskawka albo ogólnie smak owocowy. W tej kategorii mamy jeszcze wybór banana, pomarańczy (standardowy trzypak z Durex), a do tego jabłko, borówka, melon czy winogrona. 

Pozostając w temacie jedzenia nikogo specjalnie nie zdziwią czekolada, mięta, wanilia, cola czy guma balonowa.  

Zaskoczenie może pojawić się przy następujących smakach prezerwatywy: 

– bekon – w końcu istnieją dziewczyny, które kochają bekon i żeberka! 

– whisky – po upojnym wieczorze można kontynuować smaki z upojną prezerwatywą 

– Kitkat i M&M’s – dla wielbicieli słodyczy pod każdą postacią, którym nie wystarczył zwykły smak czekoladowy 

Ciekawym pomysłem jest trójpak prezerwatyw marki SKYN o nazwie Coctail Club, gdzie znajdziemy smaki trzech znanych drinków: Pina Colada, Cherry Sunrise i Passion Daiquiri. 

A na koniec humorystyczny akcent dla „prawdziwych Polaków”, czyli prezerwatywy o smaku schabowego z ziemniaczkami i mizerią.

1 Komentarze

1 Komentarze

  1. gopro2213
    1 marca 2018 at 12:56 pm

    O tak, schabowy i mizeria na niedzielne popołudnie, zaraz po Familiadzie 😀

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*