GADŻETY

MASTURBATOR – KRÓTKI PRZEWODNIK

Masturbator, czyli urządzenie do masturbacji dla panów. Według mnie posiada dużo mniej wdzięczną nazwę niż wibrator, ale może facetom to i tak wszystko jedno. Jego celem jest dostarczenie realistycznych i przyjemnych doznań, jak najbardziej imitujących stosunek seksualny. Inaczej rzecz ujmując, jest to sztuczna pochwa, która jednak nie jest zwykłym, podłużnym otworem. Masturbatory potrafią zaskoczyć nas wyszukanymi strukturami w swoich wnętrzach i zapewnić wyjątkowe przeżycia. Niektóre mogą wyglądać dosyć kosmicznie, ale czasem warto przełamać strach przed włożeniem w nie swojej męskości.  

Nie będę tutaj pisać o sprawach oczywistych jak użyte materiały, sprawdzony producent i ogólnie pojęte bezpieczeństwo. Wiadomo, że jeżeli nie chcesz skończyć z dziwną wysypką to nie kupujesz sprzętu najniższej jakości z podejrzanego sklepu.  

Cena i ilość użyć 

Masturbatory dzielimy na jednorazowego i wielokrotnego użytku. Dla początkujących urządzenia jednorazowego użytku będą idealne, ponieważ pozwalają na zapoznanie i oswojenie się z tematem. Są też o wiele tańsze i nie wymagają późniejszego czyszczenia. Masturbatory jednorazowego użytku mogą mieć też zabawne formy np. puszki coli. 

Automatyzacja 

Zdania są podzielone – jedni uważają, że bez poruszania własną ręką ma się wrażenie, że to nie do końca jest masturbacja, natomiast drudzy za żadne skarby i dla żadnych doznań nie włożą swojego skarbu do urządzenia na prąd, nad którym nie ma pełnej kontroli (a jeżeli nastąpi bunt maszyn?). Jakby nie patrzeć cały czas mówimy tu o seksie i przyjemności, więc każdy powinien wybrać według własnego uznania. 

Otwory 

Szukając idealnego masturbatora musimy zdecydować jak ma on wyglądać. Część urządzeń stara się jak najwierniej odwzorować anatomiczne szczegóły pochwy, usta czy odbytu, inne natomiast posiadają otwory nie nasuwające żadnego rodzaju skojarzeń, dzięki czemu z łatwością można je ukryć przed współlokatorami czy przypadkowym znalezieniem przez dzieci. Dodatkowo przy wersjach realistycznych możemy spotkać się z serią wzorowaną na znanych aktorkach porno (seria Fleshlight Girls oraz Fleshlight Boys) – nie chodzi tu tylko o kształt samego otworu, ale również o strukturę wewnętrzną. 

Struktura  

Jeżeli jesteśmy już przy strukturze to wybór jest tutaj bardzo szeroki – od gładkich powierzchni przez prążki i wypustki. Każdy najlepiej zna swoje upodobania, a jeżeli nie to musi odkryć je metodą prób i błędów. Przy okazji masturbatory mogą posiadać strukturę otwartą, gdzie otwór znajduje się z dwóch stron, zamkniętą, czyli ograniczoną ścianką (często w kompaktowych masturbatorach) lub elastyczną, która posiada co prawda zakończenie, ale jest ono rozciągliwe. 

Warto wspomnieć, że wielu mężczyzn używa masturbatorów również w celu ćwiczenia wytrzymałości i kontroli wytrysku.  

Akcesoria 

Jak do każdego urządzenia w dzisiejszych czasach, tak i do masturbatora można dokupić różnego rodzaju, mniej lub bardziej przydatne, akcesoria. 

Po pierwsze, uchwyty. Pozwalają one na przymocowanie masturbatora do dowolnej powierzchni dzięki czemu wolne ręce można wykorzystać np. do jednoczesnego oglądania filmu na smartfonie. Możemy również wykorzystać Launchpad, dzięki któremu połączymy masturbator i tablet w jednym uchwycie. 

Po drugie, ciepło i nawilżenie. Aby korzystanie z masturbatora było jak najprzyjemniejsze można rozgrzać jego wnętrze ciepłą wodą albo skorzystać z profesjonalnych podgrzewaczy, które wkładamy wcześniej do środka, jak małe termoforki. Jeżeli chodzi o nawilżenie zaleca się korzystanie wyłącznie z lubrykantów na bazie wody. 

Po trzecie, należy pamiętać o odpowiednim czyszczeniu, najlepiej środkiem antybakteryjnym, a jeżeli chodzi o masturbatory firmy Fleshlight to należy je również pudrować, aby pozostały delikatne i aksamitne w dotyku. 

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*