GADŻETY

GADŻETY EROTYCZNE OD PORNHUB

Jeden z najbardziej znanych serwisów internetowych z filmami porno wprowadził do sprzedaży własną kolekcję zabawek erotycznych. Mowa oczywiście o serwisie Pornhub, który posiada największy udział w rynku filmów dla dorosłych i jest jednym z najczęściej odwiedzanych portali tego typu. Wydaje się więc, że kwestia stworzenia własnej linii zabawek jest tylko kwestią czasu.  

Dla każdego coś czarno-pomarańczowego

Wśród gadżetów sygnowanych logo Pornhub znajdziemy serie:  

Anal Toys – kulki, wibratory i zatyczki analne. Wszystko w kolorze czarnym. 

Bondage – zestawy do zabaw bondage. W tym na przykład zestaw weekendowy czy silikonowe kajdanki. 

Cock Rings – pierścienie i zaciski oraz pierścienie wibracyjne na penisa. 

Interactive – wibratory i masturbatory do cyberseksu. 

Strokers – masturbatory w kształcie cipki, odbytu lub ust.  

Vibrators – wibratory dla pań.  

Sprawdź całą kolekcję PORNHUB na IMMORAL.PL

Zakupy w wirtualu i realu 

Wszystkie produkty znaleźć można w firmowym, internetowym sklepie serwisu. Do tego na stronie możemy zobaczyć wiele filmów, gdzie wykorzystano możliwości tych oraz osobną kategorię z filmami, dzięki którym wykorzystamy możliwości interaktywnych zabawek, pozwalających na uprawianie wirtualnego seksu.  

Jeżeli ktoś nie chce zamawiać kota w worku albo koniecznie musi sprawdzić dany produkt manualnie przed jego zakupem to również jest taka szansa. W listopadzie 2017 roku Pornhub uruchomił również swój sklep stacjonarny w Nowym Jorku, gdzie znaleźć można wszystkie powyższe produkty oraz gadżety z występujące w niektórych filmach. Do tego w ramach akcji promocyjnej organizowane są spotkania z największymi gwiazdami serwisu. Jak widać pomimo tego, że serwis idzie z duchem czasu i nie boi się nowatorskich rozwiązań, nie zamierza pomijać tradycyjnych gałęzi handlu, gdzie z pewnością również znajdzie wielu zainteresowanych.  

0 Komentarze
Tagi:
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*